1. Warunki ogólne.
  1. Poniższy Regulamin dotyczy wszystkich zamówień złożonych przez Klienta w sklepie PaGa Studio.
  2. Składając zamówienie w naszym sklepie akceptujesz niniejszy Regulamin. Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z jego treścią.
  3. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziemy mogli zrealizować zamówienia, poinformujemy Cię o tym najszybciej, jak to możliwe. Gdybyśmy otrzymali już płatność za takie zamówienie, podejmiemy próbę zwrotu wpłaconej kwoty w ten sam sposób, w jaki dokonano płatności.
 2. Realizacja zamówienia.
  1. Nasza firma dokłada starań, aby zamówienia były wysyłane najszybciej jak to możliwe i w kolejności, w jakiej zostały złożone.
  2. Staramy się realizować zamówienia w ciągu od 1 do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub od potwierdzenia zamówienia w przypadku paczek pobraniowych.
  3. Choć dokładamy starań, aby dostarczać zamówienia w wyznaczonym terminie, nieprzewidziane wydarzenia mogą spowodować opóźnienie dostawy o czym na pewno wcześniej poinformujemy.
  4. Sposób wyświetlania koloru zależy od używanego systemu operacyjnego i sprzętu. Nie możemy zagwarantować, że Twój komputer, monitor lub urządzenie mobilne wiernie odwzoruje kolory.
  5. Ułożenie nadruku może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu, ponieważ każdy nadruk wykonujemy indywidualnie pod każde zamówienie.
  6. Zakładamy, że posiadasz prawo do wykorzystywania grafiki którą do nas przesyłasz. Nie ponosimy odpowiedzialności za bezprawne wykorzystanie tych materiałów
 3. Sposoby i terminy płatności.
  1. Towar wysyłany jest po przedpłacie lub za pobraniem.
  2. Płatności można dokonać przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy albo za pośrednictwem serwisu PayU.pl.
  3. Kupujący ma na dokonanie płatności 7 dni roboczych od dnia zakupu.(w wypadku przedpłat)
  4. W przypadku nie odebrania przesyłki płatnej za pobraniem Klient ma 7 dni na dokonanie wpłaty na nasze konto (za zamówione produkty + wybraną dostawę ) , ponowna wysyłka tych produktów wiąże się z kolejnym opłaceniem dostawy
  5. zamówienia powyżej 100 zł są wysyłane tylko po dokonaniu przedpłaty na konto
 4. Dostawa.
  1. Towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej,Inpost- na terenie Polski.
  2. Nie odpowiadamy za opóźnienia oraz szkody spowodowane przez dostawców.
  3. Kupujący zamawiając kilka produktów jednocześnie ponosi koszt wysyłki tylko raz.
 5. Reklamacje.
  1. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy popełnione przez Kupującego w formularzu zamówienia oraz za nie dostosowanie się do przepisów prania, suszenie, prasowania umieszczonych na metce.
  2. UWAGA: Nie należy bezpośrednio prasować napisów wykonanych folią flex. Miejsce napisu prasuje się od wewnętrznej strony materiału.
  3. Reklamacje przyjmujemy w formie elektronicznej, na adres: kontakt@paga-studio.pl Sprzedający rozpatruje reklamacje w terminie 7dni roboczych od dnia złożenia reklamacji.
  4. Firma PaGa Studio nie ponosi odpowiedzialności za straty pośrednie będące efektem ubocznym straty głównej lub szkody – za niedostarczenie produktu lub niewywiązanie się z innych zobowiązań obowiązujących na mocy niniejszego Regulaminu, jeśli takie niewywiązanie się jest spowodowane zdarzeniem, na które nie mamy wpływu, między innymi przez pożar, powódź, burzę, zamieszki, zakłócenia porządku publicznego, wojnę, katastrofę nuklearną lub działalność terrorystyczną.
  5. Przypominamy, że zgodnie z art. 38 Ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przed produkt niebezpieczny nie uznajemy zwrotów na towary nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
 6. Przetwarzanie danych osobowych
  1. Wyrażenie przez Klienta zgody na przetwarzanie przez firmę PaGa Studio PAULA GAWROŃSKA danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych osobowych, uniemożliwia zarejestrowanie się w sklepie internetowym i dokonywanie w nim zakupów. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Art. 38 ustawy o prawach konsumenta

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

PaGa Studio PAULA GAWROŃSKA
Numer NIP: 9542664416
Ul. Sarmacka 10

40-607 Katowice