Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Promocja!

Z PRZODU DOWOLNE IMIĘ + KORONA

62,00  56,00 

Zestaw dwóch koszulek dla pary z dowolnymi imionami i koroną, to rewelacyjny element garderoby każdej pary. T-shirt posiada starannie wykonaną i odpowiednio wyeksponowaną w jego przedniej części grafikę, zawierającą dowolne imiona. Daj się innym poznać z koszulką, zawierającą Twoje własne imię!

Produkt jest wykonany z najwyższej jakości bawełny, co w połączeniu z wytrzymałą metodą nadruku za pomocą folii flex zapewni wysoki komfort noszenia a także wytrzymałość na lata.

Podana cena dotyczy kompletu 2 sztuk.

Promocja!

DLA PAR Z DOWOLNYM NAPISEM I NUMEREM

62,00  56,00 

Zestaw dwóch najwyższej jakości koszulek dla par z nadrukiem, zawierającym imię oraz dowolny numer. Stworz zgrany zespół ze swoją drugą połówką dzięki koszulkom dostosowanym do Waszych preferencji! Taki praktyczny podarunek z pewnością zauroczy każdą parę.

Produkt jest wykonany z najwyższej jakości 100% bawełny, co w połączeniu z wytrzymałą metodą nadruku za pomocą folii flex zapewni komfort noszenia a także wytrzymałość na lata.

Podana cena dotyczy kompletu 2 sztuk.

Promocja!

TOGETHER SINCE ROK POZNANIA

62,00  56,00 

Zestaw dwóch koszulek dla pary TOGETHER SINCE z rokiem poznania, będzie idealnym dodatkiem oraz prezentem dla każdej pary. T-shirt posiada starannie wykonaną i odpowiednio wyeksponowaną grafikę zawierającą tekst „Together since” oraz rok poznania, rozdzielony na dwie koszulki. Taki element garderoby z pewnością będzie zaskakiwał wszystkich dookoła! Produkt jest wykonany z najwyższej jakości bawełny, co w połączeniu z wytrzymałą metodą nadruku za pomocą folii flex zapewni wysoki komfort noszenia a także wytrzymałość na lata.

Podana cena dotyczy kompletu 2 sztuk.

Promocja!

KRÓL KRÓLOWA

62,00  56,00 

Zestaw dwóch koszulek Król i Królowa, które z pewnością będą idealnym prezentem dla każdej pary. T-shirt posiada starannie wykonaną i odpowiednio wyeksponowaną grafikę zawierającą dowolny numer. Produkt jest wykonany z najwyższej jakości bawełny, co w połączeniu z wytrzymałą metodą nadruku za pomocą folii flex zapewni wysoki komfort noszenia a także wytrzymałość na lata.

Podana cena dotyczy kompletu 2 sztuk.

Promocja!

ZESTAW DLA PAR KING QUEEN 2

62,00  56,00 

Zestaw dwóch koszulek dla par z nadrukiem King oraz Queen, stanowiących idealny pomysł na prezent z okazji urodzin czy rocznicy. Taki praktyczny podarunek z pewnością zauroczy każdą parę. Produkt jest wykonany z najwyższej jakości 100% bawełny, co w połączeniu z wytrzymałą metodą nadruku za pomocą folii flex zapewni komfort noszenia a także wytrzymałość na lata.

Podana cena dotyczy kompletu 2 sztuk.