O PAGA STUDIO

Nasza firma wykonuje nadruki na odzieży, akcesoriach. Jesteśmy firmą rodzinną. Miłość do tego co robimy wpływa na jakość naszych usług i ciągle rosnącą ilość zadowolonych Klientów.

Metody nadruku stosowane w naszej firmie :

FOLIA FLEX- PRZY NADRUKACH JEDNOKOLOROWYCH (NAPISY, GRAFIKI WEKTOROWE)- realizacja: 1-2 dni robocze,  ceny od 18 zł brutto ( koszulka + nadruk)

DRUK DTG-  NADRUKI KOLOROWE ( KOLOROWE LOGA FIRM, ZDJĘCIA WYKONANE APARATEM, BARDZIEJ ZAAWANSOWANE PROJEKTY) – realizacja: 2- 5 dni roboczych, ceny od 25 zł brutto ( koszulka + nadruk)

SUBLIMACJA- KUBKI, ODZIEŻ SPORTOWA –  realizacja: 2-5 dni roboczych

 

Stawiamy na jakość naszych produktów, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dbając o najwyższą jakość wykonania. Kupując w naszym sklepie masz pewność otrzymania produktu najwyższej klasy, z którego na pewno będziesz zadowolony.

Niezależnie czy zamówisz 1 sztukę czy 100 każde zamówienie traktujemy tak samo- Klient nie może być zadowolony – MUSI BYĆ ZACHWYCONY !

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Codziennie robimy wszytko by nasi klienci byli w pełni zadowoleni, a nasza firma ciągle się rozwijała. Stawiamy na najnowocześniejsze technologie i rozwiązania, za które klienci nas cenią i polecają.

100 % Pozytywnych komentarzy
3000 Zadowolonych klientów
20 Tys wydrukowanych koszulek
3 lata doświadczenia

NASZA OFERTA

Nadruki na ubraniach powierzonych

Wykonujemy najwyższej jakości nadruki na różnego typu odzieży, którą można do Nas dostarczyć. Zadzwoń do Nas i zapytaj o nadruki na Twojej odzieży.

Prezenty na różne okazje

Zbliża się wyjątkowa chwila w Twoim życiu? Chcesz kogoś uszczęśliwić. Zrób mu wspaniały prezent dzięki naszym nadrukom.

Sprzedaż wyjątkowych produktów

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy ubrania i akcesoria na każdą okazje. Każdy Klient znajdzie coś dla siebie.

Wydarzenia i kongresy

Czy Twoja firma planuje ważne kongres? Potrzebujesz koszulek z nadrukiem w ogromnej ilości? Możesz na nas liczyć.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI