Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Promocja!

Z PRZODU DOWOLNE IMIĘ + KORONA

62,00  56,00 

Zestaw dwóch koszulek dla pary z dowolnymi imionami i koroną, to rewelacyjny element garderoby każdej pary. T-shirt posiada starannie wykonaną i odpowiednio wyeksponowaną w jego przedniej części grafikę, zawierającą dowolne imiona. Daj się innym poznać z koszulką, zawierającą Twoje własne imię!

Produkt jest wykonany z najwyższej jakości bawełny, co w połączeniu z wytrzymałą metodą nadruku za pomocą folii flex zapewni wysoki komfort noszenia a także wytrzymałość na lata.

Podana cena dotyczy kompletu 2 sztuk.

Promocja!

TOGETHER SINCE ROK POZNANIA

62,00  56,00 

Zestaw dwóch koszulek dla pary TOGETHER SINCE z rokiem poznania, będzie idealnym dodatkiem oraz prezentem dla każdej pary. T-shirt posiada starannie wykonaną i odpowiednio wyeksponowaną grafikę zawierającą tekst „Together since” oraz rok poznania, rozdzielony na dwie koszulki. Taki element garderoby z pewnością będzie zaskakiwał wszystkich dookoła! Produkt jest wykonany z najwyższej jakości bawełny, co w połączeniu z wytrzymałą metodą nadruku za pomocą folii flex zapewni wysoki komfort noszenia a także wytrzymałość na lata.

Podana cena dotyczy kompletu 2 sztuk.